تبلیغات
آندرس اینیستا - بارسای همیشه پیروز
آندرس اینیستا

VIVA BARCA****VIVA ANDRES INIESTA

داشته‌های گواردیولا نگران‌كننده است

با نگاهی به نیمکت‌نشینان بارسلونا و با توجه به مصدومیت چند مهره کلیدی در این تیم، واضح است که داشته‌های گواردیولا نگران کننده خواهد بود.

******************************************************

با نگاهی به ترکیب تیم فوتبال بارسلونا برابر رئال مادرید در فینال جام حذفی اولین نکته بدیهی که به چشم می خورد برگ برنده بزرگ بارسلونا یعنی بازی زیبا و روان این تیم است. هر فوتبال دوست بی‌طرفی بر این نکته صحه می‌گذارد که جوزپه گواردیولا به تکنیک و تاکتیک‌پذیری بالای بازیکنان خود تکیه می‌کند و شاید در صورت بررسی پست به پست بازیکن نام‌های بزرگ حاضر در رئال‌ مادرید همتای خود در بارسلونا را کنار بزند.
 کار گروهی در بارسلونا حرف اول را می‌زند و گواردیولا که تیمش هرگز متکی به نام و یا یک مهره اصلی نیست این بار با مشکل جدیدی به نام بحران بازیکن مواجه شده است.
 مصدومیت پویول ضربه سنگینی بر بارسلونا وارد کرد و اکثر هواداران بارسلونا از خود می‌پرسند اگر پویول بود آیا رونالدو در هنگام زدن گل دقیقه 103 خود چنان فضای آزادی را داشت؟
 آدریانو بازیکن زحمتکش و باهوش بارسلونا نیز به احتمال فراوان تا پایان فصل محکوم به استراحت است و آبیدال و کرکیچ نیز توان همکاری با تیم را ندارند.
 از طرفی جدا از بازیکنان اصلی تیم دست گواردیولا برای آنکه از گروه پشتیبانی خود استفاده کند بسته است.
 نولیتو، آفلای، دوس سانتوس، تیاگو، کیتا، فونتاس، بارترا و پینتو برای هواداران بارسلونا نام‌های ناآشنایی نیستند، اما آیا گواردیولا باری بازی در برنابئو آنهم در میدان لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند به این اسامی اعتماد کند؟
 از طرفی اوضاع در اردوی رئال مادرید بهتر است چرا که مورینیو جدا از بازیکان اصلی خود البته در شرایطی که خدیرا را از دست داده، بازیکنانی چون کاکا، بن‌زما، ایگواین، پدرو لئون، کانالس، خرانرو، لاسانا، آربلوا، آلبیول، خارای، خوانفران و آدان را دارد. 
 


نوشته شده در شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 10:51 ق.ظ توسط زهرا مقدم نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت


كد ماوس