تبلیغات
آندرس اینیستا - برد بارسا مبارک
آندرس اینیستا

VIVA BARCA****VIVA ANDRES INIESTA

خوشحالی پیكه و اینیستا از پیروزی مقابل بیلبائو: این برد خیلی چسبید

در این دیدار ابتدا داوید ویا بارسا را پیش انداخت اما تیم باسكی از روی یك ضربه پنالتی در اوایل نیمه دوم كار را به تساوی كشاند. در نهایت این مسی بود كه با گلش سه امتیاز حساس این دیدار را برای آبی و اناری ها به ارمغان آورد

 بارسلونا روز گذشته موفق شد با گل سرنوشت ساز مسی، اتلتیك بیلبائو را با نتیجه 2-1 شكست دهد و اكنون خرارد پیكه، مدافع آبی و اناری ها از اهمیت این پیروزی گفت.

در این دیدار ابتدا داوید ویا بارسا را پیش انداخت اما تیم باسكی از روی یك ضربه پنالتی در اوایل نیمه دوم كار را به تساوی كشاند. در نهایت این مسی بود كه با گلش سه امتیاز حساس این دیدار را برای كاتالان ها به ارمغان آورد.

پیكه در مصاحبه با نشریه اسپورت گفت:" برای ما رسیدن به پیروزی بسیار مهم بود. ما به پیروزی عادت كرده ایم. نمی توانم بگویم در طول بازی خیلی به مشكل خوردیم زیرا حریف مان نتوانست موقعیت های زیادی ایجاد كند."

آندرس اینیستا، هافبك بارسلونا، نیز از اینكه تیمش توانست سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورد و بار دیگر اختلافش با رئال در صدر جدول را به 5 امتیاز برساند، ابراز خشنودی كرد.

" این یكی از پیروزی هایی بود كه بعد از آن واقعا احساس خوشحالی می كنم. این پیروزی به آسانی به دست نیامد. تیم شخصیت بالایی از خود به نمایش گذاشت و تا آخرین لحظه جنگید.

در بعضی از بازی ها با نتیجه بهترین پیروز می شوید اما این پیروزی ارزش بیشتری داشت. ما راضی هستیم."

 ...............................................................................................................

خوشحالم که آندرسی جونم خوشحالهنوشته شده در جمعه 6 اسفند 1389 ساعت 04:53 ق.ظ توسط زهرا مقدم نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت


كد ماوس