تبلیغات
آندرس اینیستا - خبری خوش برای هواداران بارسا و اندرسی جونم
آندرس اینیستا

VIVA BARCA****VIVA ANDRES INIESTA

یوفا اینیستا را محروم نكرد

کمیته انضباطی یوفا رای به برائت آندرس اینیستا داد تا گواردیولا هافبک ارزشمندش را برای دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید در اختیار داشته باشد.

*************************************************************

پس از جلسه کمیته انضباطی یوفا، اینیستا که به دریافت کارت زرد عمدی متهم شده بود، از سوی این کمیته محروم نشد تا بتواند در دیدار رفت مرحله‌ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم‌تیمی‌هایش را همراه کند.


زننده گل فینال جام جهانی 2010 در دیدار رفت مقابل شاختار دونتنسک در مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کارت زرد دریافت کرد و بازی برگشت را از دست داد. اینیستا متهم شده بود که این کارت زرد را عمدا دریافت کرده تا دیدار برگشت که تقریبا تشریفاتی بود را محروم شده و در دیدار مقابل رئال مادرید حضور داشته باشد.


پیش از این سرخیو راموس و ژابی آلونسو هم به دلیل انجام حرکتی مشابه از سوی یوفا محروم نشدند، اما مورینیو دو جلسه از نشستن روی نیمکت تیمش محروم شد.


تیم بارسلونا در دیدار رفت مرحله‌ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه هفته‌ی آینده در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میهمان رئال مادرید است. دیدار برگشت چهارشنبه دو هفته بعد در نوکمپ برگزار می شود تا یک پای فینال فصل جاری لیگ قهرمانان مشخص شود.


 


نوشته شده در شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 11:29 ق.ظ توسط زهرا مقدم نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت


كد ماوس